Apmokėjimas ir pristatymas

Apmokėjimo būdai perkant internetu

Už prekes galite atsiskaityti banko pavedimu. 

Pinigus perveskite į mūsų sąskaitą įprastu būdu. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti savo užsakymo numerį (pvz.: #01)

Sąskaitos rekvizitai:

• Gavėjas: UAB „Faktumas"

• A/s LT717180500010467028, AB Šiaulių bankas, banko kodas 71805

• Įmonės kodas: 302254662

• PVM mokėtojo kodas: LT10000443901

• Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris

 

PREKIŲ PRISTATYMAS JURIDINIAMS ASMENIMS:

• Prekių pristatymas juridiniams asmenims nemokamas!

 

PREKIŲ PRISTATYMAS FIZINIAMS ASMENIMS:

  1. Užsakymus Klaipėdos mieste pristatome visiškai nemokamai iki Jūsų nurodyto adreso.
  2. Už užsakymo pristatymą į Klaipėdos rajoną imamas 4% mokestis nuo užsakytų prekių kainos (įskaitant PVM).
  3. Už užsakymo pristatymą visoje Lietuvoje (išskyrus 2. ir 4. punkte nurodytus Lietuvos rajonus) imamas 8% mokestis nuo užsakytų prekių kainos (įskaitant PVM).
  4. Už užsakymo pristatymą į Visagino, Skuodo, Mažeikių, Akmenės, Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos, Švenčionių, Kupiškio, Šalčininkų rajonus, Kuršių neriją imamas 14% mokestis nuo užsakytų prekių kainos (įskaitant PVM).
  5. Prieš pristatant prekes klientas telefonu informuojamas apie preliminarų prekių pristatymo laiką, kuris bus priimtinas tiek Pirkėjui, tiek Pardavėjui.

Jei prekę turime sandėlyje, tuomet jos pristatyto terminas nuo 1 dienos iki 14 dienų, priklausomai nuo pristatymo vietos. Jeigu baldą reikia pagaminti, jo pristatymas gali trukti nuo 20 iki 45 darbo dienų.

Pristačius prekes jums, Jūs privalėsite patikrinti pakuočių ar baldo kokybę. Jums bus pateikti prekės perdavimo-priėmimo dokumentai, kuriuose privalėsite pasirašyti ir prekes pristačiusiam asmeniui pateikti Jus identifikuojantį dokumentą. Pastebėjus prekių pakuočių pažeidimų ar komplektacijos neatitikimų apie tai pažymėsite perdavimo-priėmimo dokumentuose.